Menu główne

Wojciech Pszoniak z wizytą w Dublinie

W dniach 22-23 października Wojciech i Barbara Pszoniakowie gościli w stolicy Irlandii na zaproszenie Szkolnego Punktu Konsultacyjnego przy Ambasadzie RP w Dublinie. Okazją było nadanie szkole imienia Janusza Korczaka. Wojciech Pszoniak jako odtwórca głównej roli w filmie Korczak w reżyserii Andrzeja Wajdy był gościem specjalnym tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Wielki Mały Teatr w obiektywie

II edycja Festiwalu Wielki Mały Teatr za nami. W dniach 22-24 lipca na scenie plenerowej w Wiśle, Brennej i Istebnej zaprezentowaliśmy 10 spektakli w wykonaniu teatrów z całej Polski.

Czytaj więcej...

"Wielki Mały Teatr" po raz drugi

W dniach 22- 24 lipca 2016 r. zapraszamy młodych widzów i ich opiekunów do Wisły, Brennej i Istebnej na II edycję Festiwalu Wielki Mały Teatr. Podczas trzech dni festiwalowych zaprezentowane zostaną interesujące spektakle w konwencji teatru klasycznego, pantomimy, teatru dłoni i animacji  oraz przedstawienie inspirowane klaunadą rosyjską.

Czytaj więcej...

"Dni z ojczystym" za nami

"Dni z ojczystym w Mrągowie" już za nami - od 9 do 11 czerwca bawiliśmy się wspólnie słowami i językiem w cudownej mazurskiej atmosferze początku lata i bliskich wakacji.

Czytaj więcej...

Dni z ojczystym w Mrągowie

W dniach od 9 do 11 czerwca zapraszam na "Dni z ojczystym w Mrągowie". Będziemy rozmawiać o zapomnianych słowach, bawić się językiem i literaturą. Naszymi gośćmi będą znakomici językoznawcy, dziennikarze i artyści – wśród nich między innymi: Sylwia Chutnik, Jadwiga Has, prof. Katarzyna Kłosińska, Jacek Wakar, Wojciech Malajkat, Marcin Meller.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za udział w festiwalu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie do gorącej Wisły i Ustronia na festiwal "Wielki Mały Teatr". Dzięki Waszej obecności mieliśmy okazję dzielić wyjątkowe artystyczne emocje.

Czytaj więcej...

Rusza festiwal "Wielki Mały Teatr"

Przed nami  1. edycja festiwalu dla dzieci Wielki Mały Teatr, który odbędzie się  już 8 i 9 sierpnia w Ustroniu i Wiśle – miejscowościach Beskidu Cieszyńskiego. Chcielibyśmy, aby te dni były pięknym świętem dzieci i teatru, mądrej i rozwijającej zabawy w teatr.

Czytaj więcej...