Menu główne

Wielki Mały Teatr - II edycja

W dniach 22- 24 lipca 2016 r. zapraszamy młodych widzów i ich opiekunów do Wisły, Brennej i Istebnej na II edycję Festiwalu Wielki Mały Teatr. Podczas trzech dni festiwalowych zaprezentowane zostaną interesujące spektakle w konwencji teatru klasycznego, pantomimy, teatru dłoni i animacji  oraz przedstawienie inspirowane klaunadą rosyjską.

Czytaj więcej...

(Nie)zapomniane Słowa

W dniach od 9 do 11 czerwca 2016 roku zapraszamy na „Dni z ojczystym w Mrągowie” – spotkania ze znawcami i miłośnikami mowy polskiej: językoznawcami, dziennikarzami i artystami. Wydarzenie to stanowi główną część programu edukacyjno-kulturalnego pt. „(Nie)zapomniane słowa” organizowanego od marca tego roku na terenie powiatu mrągowskiego przez Fundację Wojciecha Pszoniaka Kurtyna w Górę.

Czytaj więcej...

Wielki Mały Teatr

Wielki Mały Teatr to festiwal realizowany 8 i 9 sierpnia 2015 roku przez Fundację Wojciecha Pszoniaka "Kurtyna w Górę" w Ustroniu i Wiśle – miejscowościach Beskidu Cieszyńskiego. W czasie festiwalu  zaplanowaliśmy pokazy ciekawych spektakli, warsztaty z różnych dziedzin sztuki, spotkania z aktorami oraz wernisaż i wystawę prac plastycznych  Jeremiasza Popiela – młodego, niezwykle utalentowanego autystycznego twórcy.

Czytaj więcej...